Left Right
Nasza oferta

Nasza oferta

Nasza oferta

Kominek to element dekoracyjny domu lub dekoracyjny i grzewczy. Powinien być bezpieczny i ładny. Wykonujemy obudowy kominkowe według indywidualnych projektów, uwzględniając upodobania klientów.

Stosując odpowiednie wkłady kominkowe i trwałe murowane zabudowy (bez wełny) możemy ogrzać jednym kominkiem dom o powierzchni do 220 metrów kwadratowych. Długość poszczególnych ciągów dystrybucji ciepłego powietrza dochodzi do 30m. Odpowiednio wyższa temperatura gorącego powietrza w czasie rozruchu systemu grawitacyjnego powoduje udrażnianie układu, oraz jego odkażanie. W ramach tworzenia obudowy kominka wykonujemy indywidualne stalowe dystrybutory rozdziału ciepłego powietrza na poszczególne ciągi do różnych pomieszczeń.

Wszystkie prace związane z montażem kominków, wykonaniem obudów i dystrybucją ciepłego powietrza są wykonywane pod stałym inżynierskim nadzorem technicznym. Posiadamy certyfikat upoważniający do montażu kominków i wykonywania obudów z dystrybucją ciepłego powietrza. Podpisujemy gwarancję i wypisujemy rachunek VAT.